BİZ KİMİZ ?

Sosyete Un Gıda Sanayi, 1996 yılında Karamanın Sayılı müteahhit firmalarından Sosyete İnşaat Kurucusu Hasan Binici ve Cafer Binici Tarafından Kurulmuştur.

Ülkemizin modern üretim tesislerinden biri olarak hizmete başlayan Sosyete Un Fabrikası, aradan geçen yıllarda değişen teknolojiye ayak uydurarak kendisini devamlı yenilemiştir. Son olarak 2015 yılında yapılan revizyonla kapasitesini arttırmış ilave edilen silobas dolum bölümü ile Silobas Dorsede nakliye Hizmetine Başlamıştır.

MİSYONUMUZ

Tecrübeli ekibimizle sağlıklı ve kalite değerlerine uygun çözüm odaklı üretim hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Sektörde Öncü, Kalitede örnek ve Müşterilerinin ilk tercih ettiği un üreticisi olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmaktır.

Firmamız “Kalite Fayda Üreten Bir Süreçtir” anlayışıyla;

İleri teknoloji ile iyi üretim teknikleri ve hijyen uygulamalarıyla oluşturulmuş temel besinlerden unlu mamüllerin ham maddesi olan buğday ununun tüketiciye sağlıklı ve güvenilirli olarak personelimiz sürekli gelişmesini sağlayacak güvenli, sağlıklı ve katılımcı bir iş ortamında yasal şartlara ve kalite standartlarına uyarak sürekli geliştirme ve iyileştirme hedefine odaklı bir çalışma disiplini ve ekip bilinci ile iş ortaklarımız olan müşterilerimizin beklentilerini de aşacak, onları mest edecek çözümü temsil eden etkili, verimli, ekonomik ürünü sağlayarak rekabet gücümüzü ve pazar payımızı artırıp, yeni istihdam imkanları oluşturmaktır.